O Firmie

Jesteśmy młodą firmą zbudowaną na doświadczeniu istniejącej od 24-ech lat na rynku spółki Eurostone. Zajmujemy się układaniem posadzek wielkopowierzchniowych z płytek ceramicznych, gresowych, klinkierowych, specjalnego przeznaczenia, oraz z materiałów ekskluzywnych takich jak marmur czy granit. Wykonujemy również okładziny ścienne z kamienia naturalnego i płytek gresowych. Zrealizowane przez nas obiekty to między innymi butiki, budynki mieszkalne, sklepy wielkopowierzchniowe, pasaże handlowe, obiekty gastronomiczne i salony samochodowe.

eurostone-logo

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

dokumentacja-ikonav2

Na życzenie klienta w oparciu o otrzymaną dokumentację sporządzamy wstępny kosztorys oraz zestawienie niezbędnych materiałów do wykonania prac.

wibracja-ikonav2

Układane przez nas posadzki charakteryzują się duża wytrzymałością, odpornością na ścieralność i obciążenia, dają one również możliwość łatwej wymiany uszkodzonych elementów po latach eksploatacji.

wytrzymalosc-ikonav2

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce stosujemy metodę wibracyjną podczas montażu płytek.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Mamy 24-o letnie doświadczenie w branży, za którym idzie kilka set zrealizowanych i istniejących obiektów. Prace przez nas wykonywane są najwyższej jakości,dopasowane do wymogów stawianych przez charakter obiektu. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, gwarantujemy fachowe doradztwo i odpowiedni dobór materiałów. Charakteryzuje nas terminowość i fachowość wykonawstwa.

%

Lata doświadczenia

%

Zrealizowanych projektów

Kontakt

concept-11-logo-80-white
ul. Zawiła 56,
Kraków 30-390
12 262 02 93

Top